tograficzny.

Witamy na malart-studio.pl

 

 „Tylko u nas !!!!
                       PROFESJONALNIE, TANIO i SZYBKO
                                                                                    TWÓJ weselny film i zdjęcia ”

 

   Firma powstała w roku 2019, jednak nasze realizacje powstawały znacznie wcześniej jednak dopiero w 2019 zdecydowaliśmy o otwarciu własnej działalności. Od roku 2014 wykonywaliśmy swoje produkcje filmowe dla firmy ON-STUDIO.
Nasze pierwsze filmy wykonywaliśmy jeszcze na kamerach taśmowych w technologii VHS i V-8 od l991 r. Od 1991 r.  W zakresie Naszej  działalności  jest  oczywiście  fotografia
w tym fotografia reportażowa i  ślubna. Obecnie  prowadzimy bieżącą  współpracę  z kilkoma studiami fotograficznymi i dlatego Nasza oferta foto-video jest zawsze kompletna.
Głównie specjalizujemy się w obsłudze uroczystości rodzinnych i okolicznościowych z wykorzystaniem profesjonalnych rozwiązań. Jako zespół pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości kamery OLYMPUS i SONY oraz aparaty NIKON, tym samym dajemy najnowocześniejsze rozwiązania.

W ramach Naszej działalności możemy zaoferować Państwu reportaż foto-video z wyjątkowego i pełnego emocji dnia jakim jest Wasz ślub i wesele.
 

Reportaż ten może obejmować w zależności od Państwa życzeń i upodobań:
przygotowanie przedślubne nowożeńców, błogosławieństwo, uroczyste zaślubiny
w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego, zabawę weselną, sesje zdjęciową
w plenerze.

 

                                Zapraszamy Państwa do galerii zdjęć i filmów.


COPYRIGHT ® 2019 MALART STUDIO                              art75bar@gmail.com                                             7793175463